Портативна зарядна станція DJI Power 1000 DYM1000H
Огляд
Інформація
Відгуки 0
Питання0
Обмін та повернення
Додатково
ПРОДАНО
Немає в наявності
Доставка
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину Швидка видача замовлень
Безоплатно
Nova poshta у відділення
Nova poshta у відділення Середній термін доставки 1-2 дні
Тариф перевізника
Nova poshta у поштомат
Тариф перевізника
Nova poshta кур'єром на обрану адресу Середній термін доставки 2-3 дні
Ukr poshta у відділення
Ukr poshta у відділення Середній термін доставки 2-4 дні
Meest Express у відділення
Meest Express у відділення Середній термін доставки 1-2 дні
Rozetka Delivery у відділення
Rozetka Delivery у відділення Середній термін доставки 1-2 дні
Швидка доставка по місту Полтава
Швидка доставка по місту Полтава Доставимо сьогодні
Оплата
Visa Visa
Mastercard Mastercard
ApplePay ApplePay
GooglePay GooglePay
PrivatPay PrivatPay
MonoCredit MonoCredit
PrivatCredit PrivatCredit
FUIBCredit FUIBCredit
LiqPay LiqPay
Пiслясплата Пiслясплата
Передплата на картку Передплата на картку
Оплата за рахунком Оплата за рахунком
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Інформація
Продукт має такі особливості:
Висока потужність та ємність
Зарядна станція DJI Power 1000 (DYM1000H) має потужність 1024 Втч та максимальний вихід 2200 Вт, що робить її ідеальним рішенням для забезпечення електроенергією в різних умовах. Вона може заряджати широкий спектр пристроїв, включаючи смартфони, ноутбуки, дрони та навіть холодильники. Завдяки таким характеристикам станція стає незамінним помічником для кемпінгу, подорожей та роботи на свіжому повітрі.
Швидка зарядка та універсальність
Однією з головних переваг DJI Power 1000 є можливість швидкої зарядки. Станція може бути повністю заряджена лише за 70 хвилин завдяки режиму швидкого заряджання потужністю 1200 Вт. Крім того, вона підтримує зарядку від сонячних панелей та прикурювача, що робить її універсальним вибором для будь-яких умов. Використання сонячних панелей дозволяє зберігати енергію навіть у віддалених місцях без доступу до електромережі.
Тихий режим роботи
Різні порти для підключення
Зарядна станція обладнана численними портами для підключення різних пристроїв: двома портами USB-C потужністю 140 Вт, двома портами USB-A, двома стандартними розетками змінного струму, а також портами SDC та SDC Lite. Це дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв, забезпечуючи їх необхідною енергією без перерв.
Безпека та надійність
Компактний дизайн та портативність
Характеристики:
Бренд: DJI
Тип: Зарядні станції
Форма вихідного сигналу: Правильна синусоїда
Потужність (номінальна): 2200 Вт
Потужність (максимальна): 2400 Вт
Тип розеток: Type F (EU)
Кількість розеток: 2
Напруга (вхід): 220 - 240 В
Напруга: 220 - 240 В
Тип акумулятора: LiFePO4
Акумулятор: 1024 Вт · год
Бездротова зарядка: Ні
Час заряду (від мережі): До 1 години 20 хвилин
Час заряду (від сонячних панелей): До 2 годин 50 хвилин
Вихідні порти:
2 х USB-A: Quick Charge 3.0 24W
2 x USB-C: Power Delivery 100W
1 x SDC: 9-27V / 10A / 240W
1 x SDC Lite: 9-27V / 10A / 240W
Вхідні порти:
1 x AC Input: 2200W
1 x SDC: 32-58.4V / 8A / 400W
1 x SDC Lite: 32-58.4 V/8A/400W
Робоча температура: від -10 до +45 °C
Матеріал корпусу: Пластик
Функція ДБЖ: Є
Дисплей: Є
Захист від перегріву:
Розміри: 448 х 230 х 225 мм
Вага: 13 кг
Колір: Чорний
Відгуки
Немає відгуків про цей товар.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Обмін та повернення
Додатково
Додаткові товари за вигідною ціною
НОВИНКА
БЕСТСЕЛЕР
ЗНИЖКА
Дитячий генератор білого шуму Sweety Fox Baby White Noise Machine Green
В наявності
-23%
НОВИНКА
ВЖИВАНИЙ
Сушильна машина Bosch 8 Series WTW875W0 Б/В
В наявності
ШВИДКА ВІДПРАВКА
ЗНИЖКА
Настінний кронштейн для телевізора Bontec MF400EU-V03
-21%
ШВИДКА ВІДПРАВКА
Чохол-накладка (ультратонкий) для Huawei P8 LITE
-48%