Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
0
Огляд
Інформація
Відгуки 0
Обмін та повернення
Додатково
ПРОДАНО
Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
Немає в наявності
Доставка
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину Швидка видача замовлень
Безоплатно
Nova poshta у відділення
Nova poshta у відділення Середній термін доставки 1-2 дні
Тариф перевізника
Nova poshta у поштомат
Тариф перевізника
Nova poshta кур'єром на обрану адресу Середній термін доставки 2-3 дні
Ukr poshta у відділення
Ukr poshta у відділення Середній термін доставки 2-4 дні
Meest Express у відділення
Meest Express у відділення Середній термін доставки 1-2 дні
Rozetka Delivery у відділення
Rozetka Delivery у відділення Середній термін доставки 1-2 дні
Швидка доставка по місту Полтава
Швидка доставка по місту Полтава Доставимо сьогодні
Оплата
Visa Visa
Mastercard Mastercard
ApplePay ApplePay
GooglePay GooglePay
PrivatPay PrivatPay
MonoCredit MonoCredit
PrivatCredit PrivatCredit
FUIBCredit FUIBCredit
LiqPay LiqPay
Пiслясплата Пiслясплата
Передплата на картку Передплата на картку
Оплата за рахунком Оплата за рахунком
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
Ой, цього товару наразі немає в наявності. Але у нас завжди є гідна заміна
Інформація
Телевізор Liberton 39AS1HDTA1
Характеристики:
Тип: LED
Діагональ: 39"
Вигнутий екран: ні
Особливості: Smart TV
Роздільна здатність дисплея: 1366х768 (HD ready)
Формат зображення: 16:9
Час відгуку: 8 мс
Яскравість: 200 кд/м²
Звукова система: 2x10 Вт
Кількість USB: 2 шт.
Кількість HDMI: 3 шт.
Wi-Fi: ні
Bluetooth: ні
Операційна система: Android TV
Підтримка камери: ні
Камера: немає в комплекті
Особливості Smart TV: Android 7.1; підтримка Google Play Market
Ethernet (RJ-45): є
Кардрідер: ні
Інші інтерфейси: компонентний, аудіо, PC-відео, PC-аудіо, роз'єм під камерою (ТВ-карта CI+)
Відтворення файлів: відео, музика, фото
Типи тюнера: аналоговий, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Енергоспоживання (у роботі): 65 Вт
Енергоспоживання (очікування): 1 Вт
Габарити без підставки (ШхВхГ): 882x510x80 мм
Габарити із підставкою (ШхВхГ): 882x554x230 мм
Вага (з підставкою): 6 кг
Колір чорний
Відгуки
Немає відгуків про цей товар.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Обмін та повернення
Додатково
Додаткові товари за вигідною ціною
НОВИНКА
БЕСТСЕЛЕР
ЗНИЖКА
Дитячий генератор білого шуму Sweety Fox Baby White Noise Machine Green
В наявності
-23%
НОВИНКА
ВЖИВАНИЙ
Сушильна машина Bosch 8 Series WTW875W0 Б/В
В наявності
ШВИДКА ВІДПРАВКА
ЗНИЖКА
Настінний кронштейн для телевізора Bontec MF400EU-V03
-21%